قوانین و مقررات

این قرارداد میان گروه وب سایت melkcom.ir و شما به عنوان کاربر به توافق می‌رسد.

1- تمام حقوق اعمم از انتشار اختراع ثبت و طرح ثبت نشده اطلاعات- علایم تجاری و کلیه‌ی خدمات و نرم افزارهای مربوط به هر کدام که مربوط وب سایت و اپلیکیشن و تمام اطلاعات سری تجاری حقوق مربوط صنعتی- معنوی و امنیتی در اختیار گروه ملک کام می‌باشد.

2- در حالی که وب سایت melkcom.ir تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا وب سایت را از آلودگی به ویروس در امان دارد. اما در هر حال به کاربران توصیه می‌شود که تمامی نکات ایمنی را پیش از دانلود از وب سایت به دقت بررسی کنند.

3- کاربر در هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام ضمانت می‌دهد که حداقل هجده سال سن دارد و از نظر قانونی واجد شرایط تعهد به قرارداد است.

4- کاربر برای ثبت نام در این وب سایت الزام به ارائه‌ی اطلاعات درست و دقیق و کامل خود و در صورت هر گونه تغییرات اطلاعات شخصی در هر زمان و برای استفاده ملزم به تصحیح آن در وب سایت می‌باشد.

5- وب سایت melkcom.ir این حق را برای خود قائل می‌شود تا بدون هشدار قبلی مطالب منتشر شده توسط کاربر را حذف و یا از انتشار آن جلوگیری کند و مسئولیتی در قبال اشتباه بودن اطلاعات اعلامی از طرف کاربران را نمی‌پذیرد.

6- استفاده از خدمات melkcom.ir به معنی پذیرفتن شرایط و مقررات مطرح شده در این صفحه می‌باشد.

Melkcom.ir وب سایتی ایرانی با مدیریت میثم خلیلی به آدرس پستی، تهران، اسلامشهر، خیابان ام خمینی (ره)، کوی 20، پلاک 318 ساختمان خلیلی می‌باشد.

  • 02156364645
  • 02156369575
  • آدرس: خیابان امام خمینی (ره)، کوی 20، پلاک 318
  • با مدیریت: میثم خلیلی